Dnes je   -   - 3 online - neprihlásený - odborná sekcia.
Macho a Chlapovič - Aukcia #27

Bratislavské zberateľské dni 2020

Dátumy konania: 
16. Oktober 2020 - 10:00 - 18:00
17. Oktober 2020 - 10:00 - 16:00

Zberateľstvo je hobby, vášeň aj investícia. Presvedčíme vás o tom! Najväčší slovenský zberateľský veľtrh, Bratislavské zberateľské dni, do Incheby prináša množstvo zberateľských kúskov od zberateľov z celého sveta. Mince, bankovky, medaily, staré písomnosti, poštové známky, pohľadnice, starožitnosti, minerály a polodrahokamy, telefónne karty, odznaky, historické šperky, hračky, ale aj staré knihy či platne, každoročne pútajú pozornosť tisícok ľudí.

Miesto konania: Incheba Bratislava, Viedenská cesta 3-7, 851 01 Bratislava (mapa)

Viac informácií: https://www.incheba.sk/veltrh-a-vystavy/bratislavske-zberatelske-dni-2020/

Bratislavské zberateľské dni 2020

Komentáre

Re: Bratislavské zberateľské dni 2020

No, to som zvedavý, či to naozaj budú organizovať...tam ťažko zaručia iba určitý počet osob. Nechajme sa teda prekvapiť.

Re: Bratislavské zberateľské dni 2020

No ja som bol este pred mesiacom optimista, ale toto ma vratilo do reality:

NAJNOVŠIE OPATRENIA PRI HROMADNÝCH VEREJNÝCH PODUJATIACH:
Úrad verejného zdravotníctva nariadil zákaz usporadúvania a organizovania verejných podujatí kultúrneho, športového, spoločenského alebo iného charakteru v počte nad 100 účastníkov v exteriéri a v počte nad 50 účastníkov v jednom momente v interiéri.

Zdroj: https://www.visitbratislava.com/sk/koronavirus-aktualne-informacie/

Takze ak je v interieri dovolených 50 účastníkov, tak tam môžu príst akurát predajcovia a naplnia počet... Aj keby to bolo 50 účastníkov okrem predajcov, tak sa to nikomu neoplati zorganizovať, toto nie je fast food ze každých 15 minut sa tam vystriedajú ludia... sem ráno o 8ej zberateľ/nákupca príde a kludne sa môže motať a obzerať aj 6 hodín...

Re: Bratislavské zberateľské dni 2020

Podľa môjho názoru sa konať zberateľské dni nebudú. Česko je červené, Rakúsko tiež a u nás je situácia zlá. A bez zahraničných vystavovateľov si to neviem predstaviť.