Dnes je   -   - 7 online - neprihlásený - odborná sekcia.

Čo nás čaká nasledujúcich 7 dní:

Medaila od J.Pradlera - Karlova univerzita - pecat.Pozlateny bronz 50 mm

Cena v €: 
0,00
Cenové ponuky: 
Cenové ponuky sú vypnuté pre tento inzerát

Dobry den zberatelia. Dopytujem medailu od Jiřího Prádlera , Univerzita Karlova, univerzitná pečať, Rv. znak s nápisom a ratolesťou.Za kazdú prípadnu ponuku vopred ďakujem. Preferujem pozlatený bronz,nakoľko
mám aj so starým znakom,ako aj z novým znakom v pozlátenom bronze.

P.s. Hmmm,asi nikto. OK napisem Vam ako som o nu prisiel. Kupil som ju od Armenca a zial do Bratislavy posielal 2 medaily a jeho asistentka to poplietla a dala moju do obalky,niekomu z Bratislavy. Na poste sme vystopovali kto dostal z Armenska zasielku. Volali mu a on samozrejme vsetko zatajil a povedal,ze dostal to co mal,ale medailu,ktoru si nezaplatil uz nepriznal,aj toto je ukazka pred svetom aki su Slovaci ! Cudoval sa aj Armenec ! Nechcel som spat peniaze a dohodli sme sa na inej medaily. Adresa na zlodeja,nakolko si privlastnil nieco co mu nepatrilo,je niekde v Petrzalke ! Dalsia vizitka Slovakov,ked mi z Madarska poslal predajca vzacnejsiu medailu,cez Madarsko vsetko v poriadku,ale akonahle prisla na Slovensko sa jednoducho stratila a ja tusim aj kde a ktore oddelenie ! Madar iba krutil hlavou ! Zaujimave je,ze som posielal medaile do Ciny,Noveho Zelandu,Zapadne pobrezie USA atd. a bez poistenia,nakolko do tychto krajin nepoistuju a vzdy prisli a vzacne medaile !!!

Medaila od J.Pradlera - Karlova univerzita - pecat.Pozlateny bronz 50 mm

Komentáre

Re: Medaila od J.Pradlera - Karlova univerzita - ...

Mne sa stalo niečo podobné. Vo Francúzsku som si kúpil medailu ale objednávku doplietli a poslali ju inému zákazníkovi (s rovnakým krstným menom, z Prahy). Obchod mi samozrejme neprezradil o koho sa jednalo, nepovedal mi priezvisko (hoci na DHL preberacom dokumente ktoré mi poslali bolo ženské priezvisko).Človeka sa mi dohladať nepodarilo. Nerozumiem ako si cudzí človek nechá niečo, čo mu nepatrí. Navyše to musel byť zberateľ, keďže bol v databáze toho numizmatického obchodu. Škoda, že aj takýto ľudia sú medzi nami.