Dnes je   -   - 371 online - neprihlásený - odborná sekcia.
Macho a Chlapovič - Aukcie, Eshop, Investičné zlato

Ďalšie inzeráty predajcu:

Ocenenie - 1 Koruna 1907 7 4 týždne 3 dni
Predaj - Australian Kookaburra Ag 1oz 1990-2001 22 týždňov 2 hod Súťaž od: 0.00 € (0)
Predaj - Krásny 5 Halier 1926, RR ! 1 1 rok 45 týždňov Súťaž od: 0.00 € (1)
Predaj - 20 Halier 1933, RR ! 2 1 rok 45 týždňov Súťaž od: 0.00 € (2)
Kúpim 1 OZ Australian Kookaburra Dopyt - Kúpim 1 OZ Australian Kookaburra 4 roky 5 týždňov Súťaž od: 30.00 € (0)

1 Koruna 1907

Cena v €: 
0,00
Cenové ponuky: 
Cenové ponuky sú vypnuté pre tento inzerát

Dobrý deň, chcel by som poprosiť názor na túto 1 Korunu. Stav je už horší. Myslite že to je falzum alebo to je len už výraznejšie poškodenie ?
Dakujem

1 Koruna 1907
1 Koruna 1907
1 Koruna 1907
1 Koruna 1907
1 Koruna 1907
1 Koruna 1907
1 Koruna 1907
1 Koruna 1907

Komentáre

Re: 1 Koruna 1907

Z takéhoto detailu sa minca ako taká nedá posúdiť. Len, že v mieste detailu, je silne dosekaná=znehodnotená.
Či je to falzum alebo čo možno určiť z obojstranných záberov a pohľad na hranu aspoň v 2 miestach.
Vzhľadom na vzácnosť tohto ročníka - tým pádom jeho vyskytu sa čudujem, ako došlo k devastačnému stavu.

Re: 1 Koruna 1907

Zdravím, tak pridal som nejaké ďalšie fotky, ďakujem za názor.

Re: 1 Koruna 1907

Cenná minca,dobrý ročník, žiaľ úmyselne znehodnotená... Nasrdený

Re: 1 Koruna 1907

07mm napísal(a):

...žiaľ úmyselne znehodnotená...

To je len dohad. Nie je vhodné=nevieme takto prejudikovať, keď nevieme okolnosti.
Veď čo keď to bolo z nevedomosti-napr. to urobilo dieťa v rámci hry,
alebo ožratý a nas.atý paholok, že dostal za robotu len tak málo.

Na pivo

Re: 1 Koruna 1907

Netuším ako sa to mohlo stať, takto sa už ku mne dostala, ale je to škoda :/

Re: 1 Koruna 1907

Nie je to škoda. Veľa zberateľov, nie že ju nemá aspoň v takomto stave, no nemá ju vôbec.
Aj mne trvalo dosť dlho, než som ju vydražil v jednej aukcii. Káva

Re: 1 Koruna 1907

Súhlasím, minimálne poslúži ako dočasné vyplnenie políčka v zbierke... Wink